Jau 2012.gada 25.aprīlī, plkst. 19:30, Spīķeru koncertzālē pianistes Lienes Circenes solokoncertā pirmatskaņojumu piedzīvos Edgara Raginska jaundarbs “Maza elektroniskā mūzika”. Par topošo skaņdarbu komponists raksta: “Jaundarbu “Maza elektroniskā mūzika” esmu iecerējis kā refleksiju par pēdējā desmitgadē populārajiem elektroniskās mūzikas žanriem drum’n’bass, techno un dubstep. Savulaik, 70. gados komponistam Imantam Zemzarim ciklā “Varšavas triptihs” interesanta šķita rokmūzika klavierēm, un arī manī mājo pārliecība, ka šis ir lielisks instruments elektronikas ilūzijām un alūzijām. Jo īpaši pianistes Lienes Circenes rokās.”

Līdzās Edgara Raginska jaundarbam koncertā izskanēs arī Imanta Zemzara miniatūras, igauņu komponista Erki Svena Tīra Sonāte klavierēm, kā arī Friderika Šopēna skaņdarbi.

Koncertu atbalsta Latvijas Radio 3 “Klasika”.

Edgars Raginskis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā apguvis klavierspēli, JVLMA absolvējis ar bakalaura grādu kompozīcijā (Pētera Plakida klase), patlaban JVLMA maģistrantūras students Andra Vecumnieka klasē. Kopš 2006. gada Latvijas Radio 3 “Klasika” programmu vadītājs. Raksti un recenzijas publicēti žurnālos “Mūzikas Saule” un “Ir”, kā arī portālā “1/4 Satori”. Aktīvi koncertējošs pianists koncertmeistars un koncertu vadītājs. Darbu sarakstā citstarp klaviersonāte, veltīta Lienei Circenei, dziesmu cikls “Jūtu lauskas”, ko pirmatskaņoja Ieva Parša, un skaņdarbs obojai, klarnetei un elektronikai Visit India, ko 2011. gada 1. decembrī Spīķeru koncertzālē pirmatskaņoja Normunds Šnē, Guntis Kuzma un Kristaps Krievs.